Предмет: Химия,
автор: vladpro666
№2 Скільки молекул та атомів містить 36 г води?
№3 Яка маса, кількість молекул кисню та атомів Оксигену міститься в порції кількістю речовини 0,4 моль?
Зробити обов'язково задачой!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
№2
Дано:
m(H2O) = 36 г
Найти: N -? Nат- ?
М(Н2О) = 1 * 2 + 16 = 18 г/моль
n(H2O) = m(H2O)/М(Н2О) = 36/18 = 2 моль
N(Н2О) = n(H2O) * Nа = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ молекул
Так як одна молекула води складається із 3 атомів, то
Nат. = 3N(Н2О) = 3 * 12,04 * 10²³ = 36,12 * 10²³ атомів
№3
Дано:
n(O2) = 0,4 моль
Найти: m(O2) -? N-? Naт.- ?
М(О2) = 16 * 2 = 32 г/моль
m(O2) = n(O2) * М(О2) = 0,4 * 32 = 12,8 г
N(О2) = n(O2) * Nа = 0,4 * 6,02 * 10²³ = 2,408 * 10²³ молекул
Так як одна молекула кисню складається із 2 атомів, то
Nат. = 2N(О2) = 2 * 2,408 * 10²³ = 4,816 * 10²³ атомів
vladpro666:
дякую
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: gladkoartem54
Предмет: География,
автор: bilousdavid41
Предмет: История,
автор: Marjikk
Предмет: Математика,
автор: lyginartem32
Предмет: Английский язык,
автор: aliakankulova119