Предмет: Физика,
автор: dianalito67
поможіть я фізику не зробила а мені спати треба
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m=0.25 kg
t1=25°C
t2=225°C
Q=46 000 Дж
c-?
Q=cmΔt
Δt=t2-t1=200°C
c=Q/mΔt= 46 000/0.25*200=920 Дж/кг*°С
Відповідь: алюміній (так як с це питома теплоємність, і вона є табличним значенням, тому ми просто знайшли в таблиці речовину з такою теплоємністю)
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: megabebra2011
Предмет: Математика,
автор: nikanesterenko745
Предмет: Геометрия,
автор: thedarklord641
Предмет: Литература,
автор: makaroshka07
Предмет: Алгебра,
автор: qqqqq3327