Предмет: Алгебра, автор: sjjdjevzuz

Дам 20 балов. за 7 шоколадних батончиків і 2 плитки шоколаду заплатили 280 грн. Скільки коштує батончик і скільки плитка шоколаду, якщо відомо, що чотири батончики дорожчі за одну плитку на 10 грн? Відповідь напишіть у порядку зростання через пропуск без одиниць, лише числа.​

Ответы

Автор ответа: PiriReis
1

Ответ:

Объяснение:

Как то так берем батончик как x а плитка как y дальше решение на фото , на украинский сам переведешь я не знаю ;3

Приложения:
Похожие вопросы