Предмет: Химия,
автор: ZERTYmoo
Вирахувати відносну густину хлору за повітрям.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
Cl2
Знайти:
D пов.(Cl2) - ?
Розв'язання:
1) M(пов.) = 29 г/моль;
2) M(Cl2) = 71 г/моль;
3) D пов.(Cl2) = M(Cl2) / M(пов.) = 71 / 29 = 2,4483.
Відповідь: Відносна густина Cl2 за повітрям становить 2,4483.
ZERTYmoo:
СПОСИБАААААААААААА
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: streaper67
Предмет: Физика,
автор: tdstyf
Предмет: Математика,
автор: irbfjrufbrjrvrjhrh08
Предмет: Математика,
автор: tanuamakshantseva