Предмет: Химия, автор: zawalska0722

БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ !!!



Обчисліть та позначте масу ферум(ІІІ) гідроксиду, що утвориться від повної взаємодії ферум(ІІІ) сульфату масою 4 г
з літій гідроксидом:

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m(Fe2(SO4)3) = 4 г

Знайти:

m(Fe(OH)3) - ?

Розв'язання:

1) Fe2(SO4)3 + 6LiOH → 2Fe(OH)3↓ + 3Li2SO4;

2) n(Fe2(SO4)3) = m / M = 4 / 400 = 0,01 моль;

3) n(Fe(OH)3) = n(Fe2(SO4)3) * 2 = 0,01 * 2 = 0,02 моль;

4) m(Fe(OH)3) = n * M = 0,02 * 107 = 2,14 г;

Відповідь: Маса Fe(OH)3 становить 2,14 г.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: qwontx
Предмет: Математика, автор: Lerrrussik
Предмет: Английский язык, автор: rajtmanviktoria6