Предмет: Химия, автор: gadzeviclila

До розчину солі масою 300 г в якому р.р. масою 30 г долили воду об`ємом 200 мл. Обчисліть W(солі) в новому розчині . Допоможіть

Ответы

Автор ответа: wwwiop
1

Ответ:

Для обчислення масової частки солі у новому розчині (W(солі)), ми можемо використовувати наступну формулу:

W(солі) = (маса солі / загальна маса розчину) * 100

Спершу знайдемо загальну масу розчину:

Маса солі = 30 г

Об'єм води = 200 мл = 200 г (оскільки 1 мл води приблизно важить 1 г)

Загальна маса розчину = маса солі + маса води = 30 г + 200 г = 230 г

Тепер ми можемо використовувати формулу:

W(солі) = (30 г / 230 г) * 100 ≈ 13,04%

Отже, масова частка солі у новому розчині становить приблизно 13,04%.

Похожие вопросы
Предмет: Обществознание, автор: larss1388
Предмет: Немецкий язык, автор: artbad24p0jgw6