Предмет: Математика,
автор: annaborisenko0303
Максим та Наталя збирають ягоди. Максим:6кг суниці продає за 480 грн, а Наталя — 5 кг малини за 250 грн Що дорожче і на скільки: 1 кг суниці чи 1 кг малини
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
1 кілограм суниці дорожчий на 30 грн в порівнянні з 1 кілограмом малини.
Покрокове пояснення:
Для визначення, яка ягода дорожча, спершу розрахуємо ціну за 1 кілограм кожного виду ягід:
1) Ціна 1 кг суниці: 480 грн / 6 кг = 80 грн/кг.
2) Ціна 1 кг малини: 250 грн / 5 кг = 50 грн/кг.
Отже, 1 кілограм суниці коштує 80 грн, а 1 кілограм малини коштує 50 грн.
Тепер розрахуємо, на скільки дорожча суниця в порівнянні з малиною:
Різниця в ціні: 80 грн/кг (суниця) - 50 грн/кг (малина) = 30 грн/кг.
Отже, 1 кілограм суниці дорожчий на 30 грн в порівнянні з 1 кілограмом малини.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: deniskolesnik908
Предмет: Алгебра,
автор: uuuoooiii
Предмет: История,
автор: imprnt99
Предмет: Алгебра,
автор: turdimuhamedovadiera
Предмет: География,
автор: ljo73