СРОЧНО!!! ДАМ 20 БАЛІВ!!!Опишіть правило випарювання розчинів (як закріплювати в пробіркотримачі та програвати предметне скельце і чому?)
Ответы
Ответ:1.Речовини не можна брати руками й перевіряти їх на смак.
Для з'ясування запаху речовин не можна підносити посудину близько до обличчя, тому що вдихання парів і газів може спричинити подразнення дихальних шляхів. Для ознайомлення із запахом потрібно долонею руки зробити рух від отвору посудини в бік носа.
2Без указівки вчителя не змішуйте не відомі вам речовини.
3.Під час виконання дослідів користуйтеся невеликими дозами речовин. Якщо в описі лабораторної роботи рекомендується брати небагато певної речовини, то слід пам'ятати, що твердої речовини потрібно близько 1/3 чайної ложки, а рідини — 1-2 мл.
4.Особливої обережності дотримуйтесь під час роботи з кислотами й лугами. Якщо кислота або луг випадково потрапить на руки чи одяг, то негайно змийте їх великою кількістю води.
5.Під час розведення кислот водою завжди пам'ятайте чітке правило: під час змішування слід повільно тонким струменем наливати кислоту у воду, а не навпаки.
Завжди користуйтеся тільки чистим лабораторним посудом.
Залишки речовин не висипайте і не вливайте назад у посудину з чистими речовинами.
6.Під час роботи з газовим пальником, спиртівкою й електронагрівачем дотримуйтесь таких правил:
Щоб запалити газовий пальник, піднесіть палаючий сірник до отвору пальника і повільно відкривайте газовий кран.
Якщо підчас роботи відбудеться проскакування полум'я, негайно закрийте газовий кран. Після того як пальник остигне, закрийте регулятор подачі повітря і знову запаліть пальник.
7.Якщо полум'я газового пальника має жовтий колір, це означає, що в пальник надходить недостатня кількість повітря. У такому випадку слід відкрити регулятор подачі повітря, так, щоб полум'я стало несвітлим.
8.Після закінчення роботи не забудьте перевірити, чи закритий газовий кран.
Якщо в приміщенні відчувається запах газу, то запалювати сірника категорично заборонено. Про запах газу негайно повідомте вчителеві.
Користуючись спиртівкою, не можна запалювати її від іншої спиртівки, тому що може пролитися спирт і виникне пожежа. 9.Щоб загасити полум'я спиртівки, її слід накрити ковпачком.
Перед вмиканням електронагрівача в мережу перевірте, чи не пошкоджена ізоляція електричного проводу нагрівача.
Якщо після вмикання електронагрівача в мережу не відбувається нагрівання, сповістіть про це вчителя.
10 Під час роботи з електронагрівачем не допускайте забруднення спіралі накалювання.
Объяснение: