Предмет: Английский язык, автор: Аноним

Help please Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please
Help please

Приложения:

Ответы

Автор ответа: kubmakk
0

Ответ:

2. Fiat 1) was started by a group of Italian businessmen in 1899. In 1903, 132 cars 2) were produced by Fiat. Some of these cars 3) were exported by the company to the United States and Britain. In 1920, Fiat 4) started making cars at a new factory at Lingotto, near Turin. There was a track on the roof where the cars 5) were tested by technicians. In 1936, Fiat launched the Fiat 500. This car 6) was called the Topolino - the Italian name for Mickey Mouse. The company grew, and in 1963 Fiat 7) exported more than 300,000 vehicles. Today, Fiat is based in Turin, and its cars 8) are sold all over the world.

3. The following passage in the passive voice:

A contest is being organized by our school. The best project about the environment will be chosen by the teachers. Pictures and drawings must be included in the projects by the students. All the writing must be done by the students themselves. The winner will be given a set of encyclopedias by the school.

Перевод:

2. Fiat 1) был основан группой итальянских бизнесменов в 1899 году. В 1903 году фирмой Fiat было выпущено 132 автомобиля 2). Некоторые из этих автомобилей (3) были экспортированы компанией в Соединенные Штаты и Великобританию. В 1920 году Fiat 4) начал выпускать автомобили на новом заводе в Линготто, недалеко от Турина. На крыше была трасса, где технические специалисты тестировали автомобили 5). В 1936 году компания Fiat выпустила модель Fiat 500. Этот автомобиль 6) назывался "Тополино" - итальянское название Микки Мауса. Компания росла, и в 1963 году Fiat 7) экспортировал более 300 000 автомобилей. Сегодня Fiat базируется в Турине, и его автомобили 8) продаются по всему миру.

3. Следующий отрывок в страдательном залоге:

Наша школа организует конкурс. Лучший проект, посвященный окружающей среде, будет выбран учителями. Фотографии и чертежи должны быть включены учащимися в проекты. Все письменные работы должны быть выполнены самими учащимися. Победителю школа подарит набор энциклопедий.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: lina622
Предмет: История, автор: merezko777
как частину свого врожаю своїм родовим главам. У IX столітті, право вимагання данини з усього вільного населення східнослов'янських земель перейшло до київського князя та його дружини, це було відомо як "полюддя".

Приблизно в Х столітті, князі Київської Русі почали апропріювати землі, які були у власності громад. Великому київському князю визнавалося право на владу над всією землею Русі-України. В кінці X століття, почалося формування доменів та удільних князів. Це сприяла адміністративна реформа князя Володимира, в результаті якої він позбавив племінних князів права управляти землями та передав їх своїм синам. Проте, великий київський князь залишав за собою право в будь-який момент взяти ці землі назад.
У XI столітті в деяких частинах східнослов'янських земель почали формуватися феодальні відносини. Князь надавав своїм васалам наземлі володіння у відповідь на їх вірну службу, а васали, у свою чергу, були зобов'язані служити князю. У XI-XII столітті на Русі-Україні запровадились податки, що сплачувалися населенням певним боярам і дружинникам, що мали право "кормління" території. Пізніше, наприкінці XI століття, з'явилися землі, які передавалися у спадок нащадкам. Ці землі могли бути боярськими вотчинами, що передавалися у спадок, або землями родової громади, які також можна було передавати у спадок.

У XII столітті, на території Русі-України з'явилася помісна форма землеволодіння, де князь надавав землю з володінням повної власності, але власникам землі не було дозволено передавати, продавати або дарувати їх без згоди князя. Ці процеси спричинили формування своєрідної соціальної піраміди, що визначала статус різних соціальних верств населення в Русі-Україні.

Особливістю феодальних відносин в Русі-Україні стало те, що на відміну від Центральної та Західної Європи, тут не сформувалася розгалужена система відносин між сеньйорами й васалами у вигляді "феодальної драбини". Верховним сеньйором був великий київський князь, а удільні князі, бояри й дружинники були його васалами і не мали права роздавати землю.
У суспільстві Русі-України у середньовіччі визначалося три основні соціальні верстви. До панівних верств належали князі, бояри та дружинники, тоді як до залежних верств входили селяни, дворова челядь та холопи. Духовенство також відігравало важливу роль, і воно поділялося на різні класи, включаючи вище і рядове духовенство.

Найбільший клас населення складали смерди, які були вільними селянами, що мали свої господарства та власні земельні ділянки, а також віддавали данину князю. До тимчасово залежних верств належали закупи та рядовичі, що втратили свої господарства та працювали на землевласників.

Дворова челядь та холопи були найбіднішими та найбільш безправними верствами суспільства. Холопи, переважно військовополонені, були під владою своїх господарів та могли бути безкарно убиті.

У міському середовищі більшість складали вільні ремісники та торговці. З часом, почали пов'язуватися за професійними ознаками, професійні об'єднання почали здобувати вплив завдяки їхній спроможності захищати свої інтереси.

Таким чином, суспільство Русі-України у середньовіччі було різноманітним за соціальною структурою та за владною і власницькою рівнями, що вразливо впливало на розвиток країни.

ПЕРЕСКАЖИТЕ СВОЙМИ СЛОВАМИ ДАЮ 90 БАЛЛОВ!!!
Предмет: Физика, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: kabirdoniyev