Предмет: Химия, автор: bokshanden

виведіть молекулярну формулу вуглеводню за даними масова частка вуглецю дорівнює 85,7% відносна густина за воднем 21

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

CxHy

ω(C) = 85,7%

D H2(CxHy) = 21

Знайти:

CxHy - ?

Розв'язання:

1) M(CxHy) = D H2(CxHy) * M(H2) = 21 * 2 = 42 г/моль;

2) ω(H) = 100% - ω(C) = 100% - 85,7% = 14,3%;

3) N(C) = (ω(C) * Mr(CxHy)) / (Ar(C) * 100%) = (85,7% * 42) / (12 * 100%) = 3;

4) N(H) = (ω(H) * Mr(CxHy)) / (Ar(H) * 100%) = (14,3% * 42) / (1 * 100%) = 6;

5) C3H6.

Відповідь: Невідома речовина - C3H6.

Похожие вопросы