Предмет: Химия,
автор: kmajstrenko092
3) У якій масі води треба розчинити 6г лимонної кислоти, щоб приготувати розчин з масовою часткон кислоти 5%.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
114 г
Пояснення:
0,05 = (6 г / (6 г + маса розчинника)) * 100%
0,05 = 6 г / (6 г + маса розчинника) * 100
0,05 * (6 г + маса розчинника) = 6 г
0,3 г + 0,05 маса розчинника = 6 г
0,05 маса розчинника = 5,7 г
маса розчинника = 114 г
Отже, для розчинення 6 г лимонної кислоти з масовою часткою 0,05 потрібно взяти 114 г води.
kmajstrenko092:
спасибо огромное
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: belokopitovgerman
Предмет: Литература,
автор: machak200312
Предмет: Другие предметы,
автор: gugenokrytp
Предмет: Литература,
автор: olay20122007