Предмет: Физкультура и спорт, автор: anzelikakalcenko4

Знайдіть інформацію та підготуйте повідомлення про людину, яка завдяки вольовим якостям та заняттям спортом перемогла недуги та досягла успіхів у житті.
нету времени помогите пожалуйста

Ответы

Автор ответа: nikitasuhno35
6

Ответ:Людина, яка подолала недуги і стала символом волі та успіху

Життєва історія Олени Спортівної служить відмінним прикладом визначного доробку і неймовірної волі. Олена народилася у звичайній сім'ї, але її життя зазнало великого випробування, коли вона зіткнулася з небажаною недугою у вигляді серйозного захворювання.

У початковій стадії ця недуга могла б стати перешкодою для багатьох, але не для Олени. Завдяки її надзвичайной вольовій міці та незламній вірі в себе, вона вирішила взяти справи у свої руки і боротися з цією хворобою.

Важливою частиною її шляху до одужання стало заняття спортом. Олена почала регулярно вправлятися та тренуватися, поступово підвищуючи фізичну активність. Її рішучість і надзвичайна працьовитість допомогли їй покращити своє фізичне та психічне здоров'я.

З часом Олена взяла участь у різних спортивних змаганнях та здобула численні нагороди. Її історія стала натхненням для інших людей, які зіткнулися з подібними труднощами. Вона продемонструвала, що навіть у найважчі моменти можна знайти силу та визначність для досягнення власних цілей.

Сьогодні Олена є не тільки успішною спортсменкою, але і активісткою, яка підтримує інших у боротьбі з недугами та популяризує спорт серед молоді. Вона - живий приклад того, що віра в себе і вольова міць можуть подолати будь-які труднощі на шляху до успіху.

Олена Спортівна стала справжнім символом волі, допомагаючи іншим людям знайти надію і мотивацію в своєму житті.

Объяснение:


anzelikakalcenko4: спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: manshukmamet
СРОЧНО 9 КЛАСС

Прочитайте отрывок из статьи С. Маршака «Заметки о сказках Пушкина». Сформулируйте и прокомментируйте проблему, поставленную автором текста. Напишите, согласны или не согласны Вы с точкой зрения автора прочитанного текста. Объясните, почему. Свое мнение аргументируйте, опираясь на читательский опыт, а также на знания и жизненные наблюдения.

Подберите заголовок для своего эссе.

Объем эссе 200-250 слов. -

У каждого возраста свой Пушкин. Для маленьких читателей это сказки. Для - десятилетних - «Руслан». В двенадцать тринадцать лет нам открываются пушкинская - проза, «Полтава», «Медный всадник». В юношеские годы лирика. А потом - n стихи, и проза, и лирика, и поэмы, и драматические произведения, и эпиграммы, и статьи, и дневники, и письма... И это уже навсегда! С Пушкиным мы не расстаемся до старости, до конца жизни. Только в зрелом возрасте мы постигаем удивительное сочетание простоты и сложности, прозрачности и глубины в пушкинских стихах и прозе. Имя Пушкина, черты его лица входят в наше сознание в самом раннем детстве, а первые услышанные или прочитанные нами стихи его мы принимаем, как подарок, всю ценность которого узнаешь только с годами.

Трудно определить с математической точностью границы читательских возрастов. Но пусть сказки Пушкина будут в каждой семье наготове, пусть ждут они того времени, когда ребенок начнет понимать их смысл или хотя бы звучание. <...> В «Царе Салтане», в «Мертвой царевне», в «Сказке о рыбаке и рыбке» и в «Золотом петушке» Пушкин тот же, что и в поэмах. Каждая строчка сказок хранит частицу души поэта, как и его лирические стихи. Слова в них так же скупы, чувства столь же щедры. Слушая сказки Пушкина, мы с малых лет учимся ценить чистое, простое, чуждое преувеличения и насыщенности слово. Свободно и стремительно движется сказка, создавая на лету беглые, но всегда запоминающиеся картины природы, образы людей, зверей, волшебных существ. А между тем за этой веселой свободой сказочного повествования, ничуть не отяжеляя его, кроется серьезная мысль, глубокая мораль. <...> чистота, ясность, живая действительность пушкинского сказочного слова будут всегда для нас эталоном золотой мерой - поэтического совершенства.

(По С.Я. Маршаку, 1949)​
Предмет: Українська мова, автор: arprar035
Випишіть речення, у якому допущено пунктуаційну помилку.
Виправте помилку.
(1) Хірург працював із надзвичайним натхненням і любов’ю. (2) Ніколи ще не
хотілося так палко врятувати життя людині, як зараз. (3) Іван лежав перед ним у
глибокій нестямі, але його могутня воля до життя передалась лікареві і сповнила його
вщерть.(4)Він забув свою втому, свої безсонні ночі і працював, як після живодайного
сну і освіжної ванни, працював легко і радісно, і сонце, що зазирнуло було на хвилину
з-за хмар в операційну, мов усміхнулося йому, наче обіцянка щастя. (5) Так сила опору
смерті помножила силу лікаря, і цю силу лікар вертав хворому. (6) Вливши йому ще
раз протигангренозної сироватки і півлітра крові хірург велів дати оперованому
теплого вина й гарячого чаю, і довго зогрівати його в ліжку. (7) Згодом у того почав
помічатися пульс, порожевіли щоки, і Кармелюк відкрив очі. (О. Довженко)
Предмет: История, автор: dashaagarkova2019
Предмет: Геометрия, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: mansurismayilov