Предмет: Химия, автор: nastyawxw

До розчину масою 200г з масовою часткою солі 20% додали 100мл води і ще 50г цієї ж солі. Яка масова
частка нового розчину?

Ответы

Автор ответа: thewarpath12445
0

Спочатку маса солі у початковому розчині становила 20% від 200 г, що дорівнює:

0.20 * 200 г = 40 г солі.

Після додавання 50 г солі маса солі в розчині стала 40 г (початкова маса) + 50 г (додана маса) = 90 г.

Зараз ми маємо масу розчину 200 г (початкова маса) + 100 г (маса води) = 300 г.

Тепер можемо знайти масову частку солі в новому розчині:

(Маса солі / Маса розчину) * 100% = (90 г / 300 г) * 100% = 30%.

Отже, масова частка солі в новому розчині становить 30%.

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m1 р-ну(солі) = 200 г

ω1(солі) = 20%

V(води) = 100 мл

m2(солі) = 50 г

Знайти:

ω3(солі) - ?

Розв'язання:

1) m1(солі) = ω1 * m1 р-ну / 100% = 20% * 200 / 100% = 40 г;

2) m(води) = ρ * V = 1 * 100 = 100 г;

3) m3(солі) = m1 + m2 = 40 + 50 = 90 г;

4) m3 р-ну(солі) = m1 р-ну(солі) + m(води) + m2(солі) = 200 + 100 + 50 = 350 г;

5) ω3(солі) = m3 * 100% / m3 р-ну = 90 * 100% / 350 = 25,71%.

Відповідь: Масова частка солі становить 25,71%.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: arzimbetovashakhzoda