Предмет: Українська література, автор: veronikamoskalenko07

як ставились брати один до одного кайдашева сім'я

Ответы

Автор ответа: UKRpatrick
1

У "Кайдашевій сім'ї", яка є романом Івана Нечуя-Левицького, показано різні взаємини між братами та іншими членами сім'ї. Основні відносини можуть бути описані так:

1. Солідарність: Брати у сім'ї, зокрема Іван та Петро, проявляли солідарність важкі часи та в боротьбі за свої права. Вони підтримували один одного та інших селян в конфліктах із поміщиками.

2. Різні характери: Брати мали різний характер та погляди на життя. Це приводило до конфліктів і розділу щодо шляху досягнення свободи та справедливості.

3. Взаємопідтримка: Незважаючи на конфлікти, брати допомагали один одному і виходили зі складних життєвих ситуацій разом.

4. Жертовність: Вони віддавали велику жертовність для справи боротьби за свободу та гідність українського народу.

Загалом, в "Кайдашевій сім'ї" ставлення братів один до одного може бути описане як складне, але на фоні загальної мети досягти справедливості та свободи для свого народу.

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: 28tea
Установіть хронологічну послідовність подій, про які йдеться в уривках з історичного джерела.



A. Сказав Святослав матері своїй і боярам своїм: «Не любо мені є в Києві жити. Хочу жити я в Переяславці на Дунаї, бо то є середина землі моєї. Адже там усі добра сходяться: із Греків - паволоки, золото, вино й овочі різні, а з Чехів і з Угрів - срібло й коні, із Русі ж - хутро, і віск, і мед, і челядь».







Б. І рушив Святослав на греків, і вийшли вони супроти Русі. І коли побачили це руси, то убоялися вельми множества воїв (воїнів). І мовив Святослав: «Уже нам нікуди дітись, а волею і неволею доведеться стати насупроти. Тож не осоромимо землі Руської, а ляжемо кістьми тут, бо ж мертвий сорому не зазнає. Якщо ж побіжимо ми, - то сором нам. Тож не втечемо, а станемо кріпко, і я перед вами піду. Якщо моя голова ляже, - тоді самі подумайте про себе». І сказали вої (воїни): «Де голова твоя ляже, там і наші голови ми зложимо».







B. Рушив Святослав на Дунай на болгар, і в битві одолів Святослав болгар. І взяв він вісімдесят городів по Дунаю, і сів, князюючи, тут, у городі Переяславці, і беручи данину з греків.







Г. І послали кияни гінця до Святослава, говорячи: «Ти, княже, чужої землі шукаєш і дбаєш про неї, а свою полишив. Нас же мало не взяли печеніги, і матір твою, і дітей твоїх. Якщо ти не прийдеш, не оборониш нас, - то таки нас візьмуть. Чи тобі не жаль отчини своєї, і матері, що стала старою, і дітей своїх?». Це почувши, Святослав швидко сів на коней з дружиною своєю, і прибув до Києва, і цілував матір свою, і дітей своїх, і журився тим, що сталося од печенігів.






Д. Рушив Святослав на хозар. Почувши ж про це, хозари вийшли насупроти з князем своїм, каганом. Зступилися війська битися, і сталася битва межи ними, одолів Святослав хозар і город їхній - столицю Ітіль, і город Білу Вежу взяв. І прийшов до Києва.
Предмет: Русский язык, автор: hdruuv