Предмет: Физика, автор: dumannraly

. Тыныштық күйден 60 см/с² үдеумен козғалған автокөлік 30 м жолды жүріп өтуі үшін қанша уақыт кажет? б​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
9

Ответ: 3,16с

Объяснение:

Дано:

а=60см/с²=0,6м/с²

S=30м

------------

t-?

S=at²/2

Отсюда:

t=√(2S/a)=√(2*30/0,6)=3,16с

Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: Korshok9239
Предмет: Алгебра, автор: siouxx
Предмет: Математика, автор: стефка