Предмет: Химия,
автор: onisenkos178
визгачте молекулярну форму спирту ,в якому масова частка Карбону становть 64,86%, а Гідрогену - 13, 51%
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: C4H9OH
Объяснение: С - 0,6486/12=0,05405
H - 0.1351/1=0.1351
O - (1-0.6484-0.1351)/16=0,01353
Таким образом получаем
С - 4 (0,05405/0,01353)
H - 10 (0.1351/0.01353)
O - 1 (0.01351/0.01351)
C4H9OH
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alidarismagulov193
Предмет: История,
автор: bozko892
Предмет: Геометрия,
автор: eliseyzolotini
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: zvyag43