у м2: 4 га 7а; 54 га
у га: 250000 м2; 54 км2; 6 км2 12 га
у а: 54 га; 6 га 12 а; 35700 м2; 5км215га6а
у га і а: 548 а; 56700 м2
2. Виконати дії:
(5,136 - 1,128):0,48 - (4*2,65 -9,8)*2,72
3. З одного порту в протилежних напрямах одночасно вийшли
теплохід зі швидкістю 24,9 км/год і катер зі швидкістю
32,6 км/год. Якою буде відстань між ними через 1,8 год після
початку руху?
Ответы
Відповідь:
Виконати дії:
(5,136 - 1,128) / 0,48 - (4 * 2,65 - 9,8) * 2,72
Спершу вирішимо вирази в дужках:
5,136 - 1,128 = 4,008
4 * 2,65 = 10,6
10,6 - 9,8 = 0,8
Тепер підставимо ці значення назад в основний вираз:
(4,008 / 0,48) - (0,8 * 2,72)
Розв'яжемо це поділ та множення:
4,008 / 0,48 = 8,35
0,8 * 2,72 = 2,176
Тепер візьмемо віднімання:
8,35 - 2,176 = 6,174
Отже, результат виразу дорівнює приблизно 6,174.
Для знаходження відстані між теплоходом і катером через 1,8 год після початку руху, ми можемо використовувати формулу:
Відстань = Швидкість x Час.
Для теплоходу:
Відстань_теплоходу = 24,9 км/год * 1,8 год = 44,82 км.
Для катера:
Відстань_катера = 32,6 км/год * 1,8 год = 58,68 км.
Тепер, щоб знайти відстань між ними, додаймо ці відстані, бо вони рухаються одночасно в протилежних напрямах:
Відстань_між_ними = Відстань_теплоходу + Відстань_катера = 44,82 км + 58,68 км = 103,5 км.
Отже, відстань між теплоходом і катером через 1,8 год після початку руху становить 103,5 кілометри.
Покрокове пояснення: