Предмет: История, автор: axae6800

Які з воєводств сформувалися на українських землях у складі Польського королівства внаслідок Люблінської унії?

Волинське
Брацлавське
Руське
Подільське
Холмське
Київське
декілька варіантів!!!

Ответы

Автор ответа: Mutiks
2

Люблінська унія, укладена в 1569 році між Королівством Польським та Великим князівством Литовським, створила Річ Посполиту, спільну державу обох країн, яка охоплювала велику територію, включаючи частину українських земель. Внаслідок Люблінської унії, на українських землях було сформовано декілька воєводств і важливих адміністративних одиниць:

Київське воєводство (Województwo kijowskie): Київське воєводство стало одним з найважливіших адміністративних підрозділів Річі Посполитої на українських землях. Київ був його столицею, і воєводство включало частини сучасної центральної та південної України.

Брацлавське воєводство (Województwo bracławskie): Брацлавське воєводство розташовувалося на південному заході сучасної України і включало в себе Брацлав, Вінницю, Острог, Жмеринку та інші міста.

Волинське воєводство (Województwo wołyńskie): Волинське воєводство розташовувалося на північному заході України і охоплювало території сучасної Волині та Рівненської області.

Подільське воєводство (Województwo podolskie): Подільське воєводство знаходилося в південно-західній частині України і включало в себе міста Подільськ, Кам'янець-Подільський, Брацлав, Летичів і багато інших.

Ці воєводства стали важливими адміністративними одиницями в складі Річі Посполитої і існували протягом ряду століть, спільно утворюючи багатоаспектну історію України в той період.


adelgoroh: також Руське
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: d00222542
Предмет: Английский язык, автор: d00222542
Предмет: Русский язык, автор: cheatcheat4265
II (1)Я очень люблю это скромн..е в..твист..е д..ревцо поч..ти (по) всюду р..стущ..е (в) наших лесах. (2)люблю его пер..стые зелё(н,нн)ые листоч..ки ш..лестящ..е даже при лё..ком ветер- ке. (3)Есть что (то) в..сёлое радос..ное ру(с,сс)кое в этом деревце. (4)В н..родных наших песнях часто ласково пом..наетсяр..бинушка. (5)С давн..х пор ру(с,сс)кие кр..стьяне с..жали р..бину под окнами своих деревя(н,нн)ых изб. (по И. СОКОЛову Микимову)

Задания
1. Запишите текст, решая орфографические задачи и расстав- ляя знаки препинания. Свой выбор обоснуйте графически.

2. Из предложения 1 выпишите словосочетания со связью при- мыкание, разберите их.

3. Сколько словосочетаний со связью согласование можно вы- делить в предложении 4?

4. Из предложения 5 выпишите словосочетания со связью управление, разберите их.

5. Определите вид синтаксической связи в словосочетании в этом деревце.

6. Из предложения 1 выпишите словосочетание, строение ко- торого соответствует схеме: местоим. + сущ. Определите в нём вид синтаксической связи.​
Предмет: Математика, автор: kovalkatty469