Предмет: Русский язык, автор: ponomarenkoo293

шгсишу щц почта шосоа стал ттцтгуагвтмццамтаоциоцтщатщацтщ аоацтоцатзцтщцтщазазлцамзоцазлт

Ответы

Автор ответа: n23967887
0

что??? єто задание?????

Автор ответа: fjwjsjdhdjs
2
лададухцзсхвхвххц? задпзчзызфзйзцззызя!!)) узкщзазвххчхсах

sasha5213322: в,идинахкй
fjwjsjdhdjs: ХАХАХААХАХА
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: lostreg145
Записати речення, розставивши розділові знаки. Підкреслити граматичні основи, дужками виділити частини та пронумерувати їх. Визначити типи звязків між частинами та вказати вид складного речення. Накреслити схеми речень.

Зразок. Ми дивимося на яблука а вони аж сміються й розповідають про прекрасний сад де зацвітали навесні. – [1 Ми дивимося на яблука], а [2 вони аж сміються й розповідають про прекрасний сад], (3 де зацвітали навесні).

Речення складається з трьох частин: 1 і 2 повязані сполучником сурядності а, 2 і 3 – сполучним словом де, яке приєднує підрядну означальну частину. Оскільки типи звязків між частинами різні, це ССК. Схема речення: [ ], а [ ], ( ).

1.Я схилив голову на коліна відчуваючи що омиваюся дощем і що немає ані сухої нитки на мені. 2. Верби що стояли над нашою річкою сплакували листям і золоті сльози гнало за водою. 3. Над світом стояла благословенна тиша і було чути як кущики жита ронили краплі роси. 4. Коли зграя залетить далеко й у тумані стане тихо я зупиняюся й наслухаю що робиться попереду. 5. Розум якщо навіть нехтують ним у кінцевому рахунку завжди перемагає бо нього жити неможливо.