Предмет: Химия, автор: margo11ambrella

1) Визначити масову частку розчину етилового спирту, якщо 27 г спирту додали до 170 г води.

2) Яку масу солі треба додати у воду, щоб отримати 240 г 15%-ного розчину?

Допоможіть будь ласка терміново!!!!!!

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

1)

m(розч)=27+170=197г

w=27*100/197=13,7%

2)

m(солі)=240*15/100=36г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: Cuuuuu
Предмет: Математика, автор: armanpoghosyan7777
Предмет: Математика, автор: hfjtg