Предмет: Физика,
автор: myrzalymbekovaaiym
Vo=0 a=20м/с t=5сек Sx-?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
250 м
Объяснение:
sx=vo*t+a*t²/2=0+20*5²/2=250 м
======================
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: vanillinpopov
Предмет: Литература,
автор: aleksgor4758
Предмет: Биология,
автор: kkarinaww42
Предмет: Математика,
автор: 11012003a66
Предмет: Математика,
автор: nikolaev2101