Предмет: География, автор: renatasavchenko1

1.Що означав перекладі з грецької слово «географія»

2. Географія-це наука про

3. Розділ географії про природу це

4. Розділ географії про населення

5. Господарство вивчає розділ

6. На планеті материків

географії.

7. На сьогодні найменш вивчені три об'єкти

8. Найбільший океан на планеті,

а найменший

9. Географічну науку неможливо уявити без головного джерела

10. Методи використовують для пошуку термальних джерел. 11. За О кодом на стор 13можна відвідати

12. За QR-кодом на стор 10 метод, який надає повне уявлення про географічні об'єкти мето​

Ответы

Автор ответа: matvijokv
0
1. Слово "географія" перекладається з грецької як "опис землі" (geo - земля, grapho - описувати).

2. Географія - це наука про вивчення Землі, її поверхні, природних та соціокультурних процесів.

3. Розділ географії про природу - це фізична географія.

4. Розділ географії про населення - це географія населення або демографія.

5. Господарство вивчає розділ економічної географії.

6. На планеті є шість основних материків: Азія, Африка, Північна Америка, Південна Америка, Антарктида та Європа.

7. На сьогоднішній день, найменш вивчені три об'єкти - глибини океану, деякі регіони Антарктиди та мікроскопічний світ океану.

8. Найбільший океан на планеті - Тихий океан, а найменший - Індійський океан.

9. Географічну науку неможливо уявити без головного джерела - цього запитання недостатньо для точної відповіді. Можете уточнити, про яке джерело ідеться?

10. Методи, які використовують для пошуку термальних джерел, зазвичай включають в себе геофізичні дослідження, термальну картографію та геологічні дослідження.

11. За О кодом на сторінці 13, можна відвідати певний розділ чи ресурс, але конкретний контекст відсутній.

12. За QR-кодом на сторінці 10 може приховуватися метод дослідження географічних об'єктів, але потрібно більше інформації для точної ідентифікації цього методу.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kimsancutiebear
Прочтите текст блога, посвященный аварийности на дорогах. Найдите элементы разговорной речи. Найдите слова и конструкции, выходящие за пределы литературной нормы. Чем объясняется их употребление в опубликованном тексте?​
Они сидят на форумах, придумывая, как бы хитро закрыть номер, чтобы можно было ночью ехать 200 км/ч по Третьему кольцу и не получить штраф (желательно снять поездку на видео). Они же придумывают различные ухищрения, чтобы ездить тонированными наглухо: ставят всякие съемные тонировки, изобретают хитрые способы обмануть инспектора. Это они втискиваются в поток через встречку, при этом возмущаются, что их не пускают, а иногда угрожают другим водителям пистолетами. Это они бросают машину поперек улицы или на пешеходном переходе. Страшный подвид быдла — «тюнеры», которые самостоятельно улучшают свет в своих «Жигулях» и слепят всех встречных водителей (клинический случай — на трассе зимой с одной работающей грязной синей ксеноновой лампой на летней лысой резине). Огромное количество агрессивных и бескультурных водил наблюдается и среди водителей машин с мигалками. Иногда бывают и дикие комбинации: со спецсигналом, тонированный, по встречке и пьяный.

Другая категория — вроде бы не быдло, но говорить с ними тоже бессмысленно. Это бомбилы на разваливающихся «Жигулях», приехавшие в Москву на заработки. Они арендуют убитую машину за $100 в день, для них главное — доехать от клиента до клиента и «срубить бабла». Таких нужно бояться не только водителям: известно несколько историй про избитых и придушенных удавкой ночных пассажиров, а одного моего друга просто усыпили на несколько часов, обокрав до последней нитки[3].

Лексические, морфологические, синтаксические особенности научного стиля