Предмет: Физика,
автор: lerapisanec3
Визначити потужність двигуна, який за 3 хв виконує роботу 240 Дж
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Зв’язок між потужністю, роботою і часом виражається наступною формулою:
P = A/t = 240/(3*60) ≈ 1,333 Вт
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Здравствуйте, давайте решим задачу.
Дано:
t = 3 мин. = 180 с.
A = 240 Дж.
Найти:
P - ?
Решение
Р = А/t = 240 Дж./180 с. = 1,3 Вт.
Ответ: Р = 1,3 Вт.
С уважением, Владимир.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: cuzer95
Предмет: Алгебра,
автор: zabirnikmilana
Предмет: Українська література,
автор: Love56295
Предмет: Алгебра,
автор: Trykach228
Предмет: Алгебра,
автор: MishaVanin