Предмет: Физика,
автор: Ryongmin
Визначте силу струму в провіднику, довжиною 12 см, розташованому перпендикулярно до лінії магнітної індукції однорідного магнітного поля. Сила, яка діє на провідник рівна 0,5 Н, індукція магнітного поля становить 0,5 Тл.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Сила, що діє на провідник у магнітному полі, залежить від довжини провідника (l), сили магнітної індукції (B) і сили струму (I) за допомогою формули:
F = B * l * I * sin(θ),
де:
F - сила, що діє на провідник (0,5 Н),
B - магнітна індукція (0,5 Тл),
l - довжина провідника (12 см = 0,12 м),
I - сила струму (що нас цікавить),
θ - кут між напрямом магнітної індукції і напрямом сили струму.
З формули видно, що ми можемо знайти силу струму (I), розв'язавши її відносно I:
I = F / (B * l * sin(θ)).
Оскільки напрям магнітної індукції перпендикулярний до напряму провідника, то sin(θ) = 1.
Підставимо відомі значення у формулу:
I = 0,5 Н / (0,5 Тл * 0,12 м * 1) = 4,17 А.
Отже, сила струму в провіднику становить приблизно 4,17 Амперів.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: foxberry320
Предмет: Физкультура и спорт,
автор: daniilignashev2009
Предмет: Биология,
автор: mw9507450
Предмет: Обществознание,
автор: TayKak
Предмет: Окружающий мир,
автор: Villiova