Предмет: Химия,
автор: romahxbdbd
в розчин масою 200 грам з масовою часткою 15% додали розчин масою 300г з масовою часткою 25 % обчисліть масову частку розчиненої речовини в розчині що утворився
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
m1(реч)=200*15/100=30г
m2(реч)=300*25/100=75г
m(розч)=200+300=500г
m3(реч)=30+75=105г
w=105*100/500=21%
Пояснення:
romahxbdbd:
дякую дуже допоміг
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: a3dsfdsewda
Предмет: Физика,
автор: alexfoxalexfox023
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: supernatural54
Предмет: Физика,
автор: nfyrfj