Предмет: Физика, автор: MaGoR555

50 баллов!!!
Два вантажі з масами 0,2 кг і 2,3 кг зв'язані ниткою і лежать на гладкому столі. До першого вантажу прикладена сила 0,2 Н, до другого - у протилежному напрямі - сила 0,5 Н. З яким прискоренням рухатимуться вантажі і яка сила пружності з'єднівальної нитки? Тертям знехтувати.​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁ = 0,2 кг

m₂ = 2,3 кг

F₁ = - 0,2Н

F₂ = 0,5Н

Найти: а - ? Fпр. - ?

Рівнодіюча сила дорівнює

Fр. =  F₁ + F₂ = - 0,2 + 0,5 = 0,3 Н

Знайдемо прискорення:

а = Fр./(m₁ + m₂) = 0,3 / (0,2 + 2,3) = 0,3/2,5 =  0,12 м/с²

Обчислимо силу пружності з'єднувальної нитки

F₂ - Fпр. = аm₂

Fпр. = F₂ - аm₂ = (0,5 - 0,12 * 2,3) = 0,22H


svetlanaa70: Здравствуйте, а можете пожалуйста помочь с физикой?
Похожие вопросы