Предмет: Химия,
автор: irinaprocenko817
Домашнє завдання: який об'єм ацетилену можна отримати при термічному розкладі метану масою 8 кг, якщо об'ємна доля виходу ацетилену 25%?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(CH4) = 8 кг = 8000 г
η(C2H2) = 25%
Знайти:
V практ.(C2H2) - ?
Розв'язання:
1) 2CH4 → C2H2 + 3H2;
2) n(CH4) = m / M = 8000 / 16 = 500 моль;
3) n(C2H2) = n теор.(CH4) / 2 = 500 / 2 = 250 моль;
4) n практ.(C2H2) = η * n теор. / 100% = 25% * 250 / 100% = 62,5 моль;
5) V практ.(C2H2) = n практ.(C2H2) * Vm = 62,5 * 22,4 = 1400 л.
Відповідь: Об'єм практичний C2H2 становить 1400 л.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aizahagreaves
Предмет: Алгебра,
автор: Nikikikkeoh
Предмет: Геометрия,
автор: qwiwie1819
Предмет: Математика,
автор: bralinovaadia
Предмет: Математика,
автор: pennivajzono1919