Предмет: Литература, автор: ivankrucik46

підготуйте повідомлення про стару літературу або Середньовічну літературу,літературу епохи Відродження, література епохи Просвітництва, література 19 століття, література модернізму і постмодернізму. Вибрати одну із тем​

Ответы

Автор ответа: riinna
1

Середньовічна література - це період літературного розвитку, який охоплює час від приблизно 5-го до 15-го століття в Європі. Цей період відзначався великим розмаїттям жанрів та тематики.

Однією з ключових рис середньовічної літератури було впливання релігійних ідеалів і християнської моралі. Велика частина середньовічних творів була присвячена релігійним темам, а також моральним питанням.

Середньовічні поети і письменники часто використовували алегорію і символіку для передачі своїх ідей і повідомлень. Твори таких авторів, як Данте Аліг'єрі («Божественна комедія») і Джованні Боккаччо («Декамерон»), стали класичними зразками середньовічної літератури.

Середньовічна література також відзначалася романтичними та героїчними елементами. Легенди про короля Артура та лицарів Круглого столу, такі як Ланселот і Гавейн, стали популярними темами середньовічних романів.

Цей період також був часом розвитку літературних мов. Англійська, французька, італійська та інші європейські мови стали засобами творення літературних творів.

Середньовічна література має великий культурний та історичний вплив і залишається джерелом вивчення і вдосконалення сучасної літератури.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: j6q2vfr254
Предмет: Українська мова, автор: slivercrov2
2. Прочитайте речення й виконайте завдання. 1. Хто сказав, що все уже відкрито? (В. Симоненко). 2. Людина сягнула своєю уявою в реальний і в той же час фантастичний світ, у якому живе, який витворює і з якого відійде (В. Качкан). 3. Того не вернеш, що минуло. 4. Не кажу вже про більш давню літературу, яка була й за формою, і за змістом глибоко релігійною (1. Микитась). 5. Ігоря взяли в полон Всеволода, що відчайдушно бився біля води (В. Шевчук). 6. Один у одного питаєм, нащо нас мати привела (Т. Шевченко). 7. Та є й такі дороги, що їх самi ми вибираємо собі на щастя або на лихо (В. Шевчук). 8. Хто ж то бачив, щоб наука йшла до голови без бука? (І. Франко). 9. Згадайте в поспіху вагона, в невідворотності звикань, як рафаелівська Мадонна у вiчi - виться вiкам! (Л. Костенко). А. Випишіть складнопідрядні речення з підрядною означальною частиною, а потім - із з'ясувальною. Б. Підкресліть у головній частині слово (сполуку слів), що пояснює підрядна частина. В. Побудуйте до речень схеми.​