Предмет: Физика,
автор: avramenkovlad122
Желатель но фото розвязання 50 БАЛОВ Катер пливе проти течії річки зі швидкістю 2 м/с відносно води. Знайдіть переміщення
катера відносно берега за 10 хв руху, якщо швидкість течії річки 0,5 м/с.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
V1=2 м/c
V2=0.5 м/c
t=10 хв= 600 с
____________
S-?
S=Vt
V=V1-V2
S=(V1-V2)t
S=(2-0.5)*600=15*60=900м
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: illanamhamed0
Предмет: Алгебра,
автор: arsenijromancuk4
Предмет: Литература,
автор: linqwix
Предмет: Математика,
автор: SeveraI