Предмет: Математика, автор: toma100910

Послушай чтение одноклассника. Какую основную мысль автор хотел донести читателю? Как можно озаглавить текст? Казахстан - великая страна. В нашем многонациональном государстве прожива ют более 130 этносов. «Мәңгілік Ел» - это идея национальног единства, мира и согласия в нашей респує лике. Не случайно в центре герба наше страны изображён шанырак. Это символ общего дома. Луч исходящие от него, говорят о мощи нации и силе единства Люди учатся понимать культуру, обычаи и обряды чер язык. А взаимопонимание народов достигается через язь дружбы. Определи, сколько частей в тексте. Выпиши из каждой части главную информацию.
дам 30 баллов​

Ответы

Автор ответа: nagimanurlybek
6

Ответ:

Ответ

Ответ:

1.нужно уважать друг друга

2. Относиться по доброму к другой нации.

3. Учить язык родины ,чтобы общаться

с её гражданами . Быть единым целым,

ведь это очень важно , для нас и для

страны.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: nastyaaaaaaas33
Допоможіть!!!!!
Уважно прочитайте текст. На чернетці складіть простий план. Запишіть у робочий зошит число, тему, назву тесту, план ( який склали). Ще раз прочитайте текст і напишіть переказ.
Інтернет чи бібліотека?
Інтернет сьогодні скрізь: у кожному будинку, офісі, мобільному
телефоні. Він простий і доступний. Різноманітні пошукові системи пропонують користувачам усілякі способи сортування та пошуку необхідної інформації. На перший погляд, це зручно, бо значно скорочує час на пошуки важливої інформації.
Але розберімося, чим ми платимо за ці зручності, та й чи завжди достовірною є інформація, викладена на сайтах в інтернеті.
У минулі часи поява локальної мережі в інституті та підключення її до «всесвітньої павутини» викликала в мене, тодішнього студента, захоплення й подив. Доступність до всіх світових сайтів відкривала величезні можливості. Про бібліотеку з її численними каталогами було забуто.
Але, як відомо, такий безкоштовний обсяг інформації може стати сиром у мишоловці.
Поділюся власним досвідом.
Колись для журналістського
розслідування мені знадобилося вивчити певну символіку й знаки. Я почав досліджувати інформацію в інтернеті. Та всі статті виявились однотипними й мізерними. Приятель порекомендував відвідати бібліотеку. Я досить скептично поставився до його поради, але таки пішов до Національної історичної бібліотеки. І знайшов усю потрібну інформацію! Ось воно, живе людське слово! Ось він, грамотний підхід до справи, енциклопедія живого знання!
•Пізніше, працюючи з книгами в галузі історії, я почав знаходити істотні неточності в інтернеті або ж зумисне спотворення інформації.
Звісно, інтернет є дуже важливим і корисним винаходом людства. Але, як на мене, усю важливу інформацію доцільно перевіряти.
Отже, дорогі читачі, на сьогодні ми з вами все ще маємо унікальну можливість працювати й отримувати необхідну інформацію в бібліотеках. Тож відвідуйте їх частіше!
Предмет: Українська мова, автор: kolosovv07
В ЯКИХ РЕЧЕННЯХ Є ОДНОРІДНІ ЧЛЕНИ РЕЧЕННЯ? 1. Надзвичайна мова наша є таємницею. 2. У ній всі тони й відтінки, всі переходи звуків від твердих до найніжніших. 3. Дивуєшся дорогоцінності нашої мови: в ній що не звук, то подарунок, все крупно, зернисто, як самі перли. 4. І справді, інше слово часом дорогоцінніше самої речі. 5. Пригадаймо такі слова, як „оксамит”, „перли”, „намисто”, „рушник”, „хустка”, „знамено”. 6. Кожне слово має свій сенс, свою красу. 7. У мене особисто народжується велике почуття радості при згадці таких слів, як „світанок”, „сонячний промінь”, „веселий струмок”, „голуба далечінь”, „блакитна високість”... 8. А скільки таких слів існує, і за кожним глибина суть і краса! 9. Той, хто не знає рідної материнської мови або цурається її, сам засуджує себе на злиденність душі, стає безбатченком. * 4 балла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9