Предмет: Українська мова, автор: evgen515

Даю 40 балів
Все тещо на фото

Приложения:

Ответы

Автор ответа: airiww
1

Ответ:

Як виявилося, психологія займає важливу роль в нашому світі. За своє життя людині треба докласти зусиль щоб залишитись із нормальною нервовою системою. Дотепер, люди не звертали уваги на такий важливий аспект життя, як виховання і просто гарне ставлення до оточення. За таких обставин люди не мають шансу вирости добрими, чемними. Щонайшвидше страждає сама людина, її характер і самооцінка, а після неї, наймовірніше починають страждати батьки, діти і друзі людини. А в крайньому випадку людина і взагалі стає агресивною та набуває психологічних хвороб. І як нам із цим поборотись?

Не завадило б сказати, що якщо ви хочете допомогти цьому світу - передусім почніть з себе, оскільки змінюючи себе, ми автоматично змінюємо все, що є навколо нас.

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: savelivaktoria
Ситуація 2.

Юсуф був заарештований поліцією у сусідній країні, яка є членом Європейського Союзу. Оскільки у нього були проблеми з документами, суд цієї країни вирішив, що цей громадянин має бути депортований у країну походження. Юсуф намагається оскаржити рішення суду. Він стверджує, що належить до етнічної меншини, яка піддається дискримінації в країні його походження, і якщо його туди повернуть, то, скоріш за все, до нього будуть застосовані тортури або він взагалі буде вбитий.

??? Чи може Юсуф звернутися до Європейського Суду з прав людини зі скаргою на сусідню країну за рішення вислати/депортувати його до країни походження? На яку статтю (статті) Європейської конвенції з прав людини (Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) він може посилатись у своїй скарзі? Чи може він скаржитися на країну свого походження? Думку обґрунтуйте.

Ситуація 3

У 2015 році Тамара, громадянка України, подала позов щодо розірвання шлюбу, в якому вона перебувала 14 років з громадянином іншої держави. Її чоловік щодо розірвання шлюбу заперечень не має, але суд розгляд справи і винесення рішення відкладав з різних причин загальним терміном більше ніж на рік. Тамара хотіла підтримувати контакти зі своїми дітьми, народженими у шлюбі, але законодавство цієї країни забороняє їй це, поки не завершиться процедура розірвання шлюбу.

??? Чи наявне в цій ситуації порушення прав людини? На яку статтю Свропейської конвенції з прав людини (Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) може спиратися Тамара, щоб оскаржити цю ситуацію?​
Предмет: Алгебра, автор: ivanovivan123q