Предмет: Физика, автор: dvigaloaroslava

помогите, срочно

в електродвигуні, що перебуває під В напругою 1500В, сила струму становить 275A. Двигун розвиває потужність 340кВт. Визначте ККД електродвигуна.​


Cohendd: КПД=P/(U*I)=82,4%.

Ответы

Автор ответа: Cohendd
2

Дано: U=1500 В; I=275 А; Рпол=340000 Вт; КПД (ККД) - ?

Р - мощность (потужнiсть); А - работа.

---------------

КПД=Аполезная/Азатраченная=Рпол*t/(Рзатр*t)=

Рпол/Рзатр=Рпол/(U*I)=

340 000/(1500*275)=

340/(1,5*275)=0,82,4=82,4%.

Ответ: КПД=82,4%.


dvigaloaroslava: спасибо большое
Cohendd: пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: katyaolenicova
Предмет: Биология, автор: kira22samus
Предмет: Математика, автор: Danatil