Предмет: Химия, автор: vlkupreviciute

Wystarczającą ilość roztworu azotanu srebra dodano do 10 ml 15% roztworu HCL (p=1,07 g/ml).Ile gramów osadu powstało?​

Ответы

Автор ответа: IUV
4

Відповідь:

6,3 г

Пояснення:

об'єм HCl у розчині V = 10мл*15/100 = 1,5 мл
маса HCl у розчині m = 1,5 мл*1,07 г/мл = 1,605 г
1,605.....................x
HCl + AgNO3 = AgCl↓+HNO3
36,46..................143,32

x=1,605*143,32/36,46 г = 6,3 г


ГАЗ52: И в химии разбираетесь?
kimkarina953: добрый вечер. извините что беспокою не могли бы помочь пожалуйста
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: you49781
Національна асоціація адвокатів України звернулась до КДКА області за
місцем реєстрації робочого місця адвоката О. зі скаргою, зазначивши, зокрема,
що адвокат О. – «...свідомо і безпідставно принизив роль української адвокатури
в загальній системі захисту прав і свобод в Україні. Він висловив завідомо
неправдиву інформацію не просто про цілий інституті в системі національного
права, а й про кожного адвоката в цілому, а також повідомив громадськість про
корупційну складову в діяльності адвокатів, які, як безпідставно стверджує
адвокат О., гальмують реформи в нашій державі... Таким чином, виступ адвоката
О. принижує адвокатуру, кожного адвоката, руйнує повагу суспільства до
інституту адвокатури в державі, суперечить європейським стандартам, що в свою
чергу свідчить про порушення ним Закону і Правил адвокатської етики...».
Проаналізуйте правову позицію НААУ.
Предмет: Физика, автор: nafanyaleroy1