Предмет: Физика, автор: saf72bil

Тіло масою 1,5 кг рухається вздовж осі Ох, графік швидкості його руху подано на рис. Установіть відповідність між фізичною величиною, що характеризує рух тіла, та її значенням в одиницях СІ.

1) прискорення руху тіла

2) модуль переміщення за час t=1 с.

3) імпульс тіла на момент t=1 с.

4) кінетична енергія тіла на момент t=2 с.


А 0

Б 2

В 4

Г 6

Д 12

Зробіть та відправте з рішенням, будь ласка

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Cohendd
3

Из графика. Vo=-4 м/с;

Vo - начальная скорость при t=0 c.

V(1)=0.  V(1) - скорость при t=1 c.

1) а=(V-Vo)/t=(0-(-4))/1=4 м/с²  -  В.

2) ISI=Vcp*t=(4+0)/2 * 1=2 м  -  Б.

3) p=mV(1)=1,5*0=0   -   A.

4) E=mV(2)²/2;   V(2) - скорость при t=2 c.

V(2)=Vo+at=-4 + 4*2=4 м/с

Е=1,5*4²/2=12 Дж  -  Д.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: solomiastrutinska47
Предмет: Геометрия, автор: NiceGamer123456