Предмет: Физика,
автор: artemmilka34
Напруга електромережі 220В. Знайти силу струму та опір електричної праски потужністю 2 кВт
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
U= 220В
P=2000 Вт
I-?
R-?
P=U*I =>. I=P/U
P=U²/R. =>. R=U²/P
I=2000/220=9.09 А
R=220²/2000=24.2 Ом
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: maksimmalenkov06
Предмет: Биология,
автор: Nazarii15
Предмет: Биология,
автор: KatyaAkimcuk
Предмет: Математика,
автор: anna200403
Предмет: Математика,
автор: DirolWhite