Предмет: Физика, автор: 84dnwm4jrt

Кран піднімає вантаж масою 300кг на висоту 16см за 2 хв. Напруга електродвигуна 380в.сила струму 1,75А.зайдіть ккд
Будьласка напишіть з поясненням та скороченою умовою

Ответы

Автор ответа: KapibaraCovalli
0

Ответ:60,1%

Объяснение:

N=380Вт

m=300кг

h=16м

t=2=120

g≈16 Н/кг

A=1.75

n-?

n=Ап/Аз=mgh/A->mgh/N*t*A->(300*16*10)/(380*120*1.75)*100=60,1%


KapibaraCovalli: А ты из какого города?
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: Nazarii15