Предмет: Физика,
автор: Irina9913
СРОЧНО На вертикальну діелектричну спицю нанизують дві однаково заряджені кульки (див. рисунок). Вони можуть без тертя ковзати по спиці. На якій висоті над нижньою кулькою розташується верхня, якщо заряд кожної кульки становить 10 нКл, а маса 36 мг? Доповнити малюнок відповідними позначеннями
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
50 мм
Объяснение:
q1=q2=q=10 нКл=10-8 Кл ;
k=9*109 Н*м2/Кл2;
g=10 H/ кг;
m1=m2=36 мг=3,6*10-5 кг;
r - ? F=Fтяж;
k*q²/r²=m*g;
r= √( k*q²/ m*g) =√( 9*10⁹*10⁻¹⁶/ (3,6*10⁻⁵ *10))=
0,05 м=50 мм;
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: danilbobikov77
Предмет: История,
автор: gricenkobogdan367
Предмет: Информатика,
автор: sidunovaula196
Предмет: Математика,
автор: ryabinkinaveronica
Предмет: Алгебра,
автор: pupunina02