Предмет: Физика,
автор: Lera50401
Літак летів на північ до місця призначення, розташованого на відстані 300 км від вихідної точки. Під час усього рейсу із заходу дув сильний вітер зі швидкістю 40 км/год. З якою швидкістю відносно повітря летів літак, якщо рейс тривав 1 год?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 302,65км/ч
Объяснение:
Дано:
S=300км
V1=40км/ч
t=1ч
------------------
V2-?
Скорость самолета находим по формуле:
V2=S2/t, где:
S2-путь самолета;
t-время полета самолета.
S2=√(S²+S1²), где:
S-расстояние от начала полета до места назначения;
S1-расстояние, на которое отклонил самолет ветер.
S1=V1*t
Отсюда:
V2=√(S²+(V1*t)²)/t=√(300²+(40*1)²)/1=302,65км/ч
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: sona36998
Предмет: Алгебра,
автор: awikkx
Предмет: Литература,
автор: grishchenko3
Предмет: Физика,
автор: kakk1
Предмет: Алгебра,
автор: serwar480