Предмет: Физика, автор: amin620

У гас опускають тіло масою 270 г і об'ємом 300 см3. Чи потоне тіло, якщо густина гасу дорівнює 800 кг/м3

Ответы

Автор ответа: VitalikMaksymchuk
0

ρ(тіла) = 270г/300см³=0,9г/см³

ρ(гасу) = 800кг/м³ = 0,8г/см³

Оскільки ρ(тіла) > ρ(гасу), то тіло потоне

Відповідь: тіло потоне

Похожие вопросы