Предмет: Физика,
автор: VaflyaPiy2777
Лижник спустився з гірки за 8 с, рухаючись з постійним прискоренням 0,5 м/с². Визначте довжину гірки, якщо відомо, що на початку спуску швидкість лижника дорівнювала 6 м/с.
Ответы
Автор ответа:
0
L=υ0t + at²/2 = 6м/с*8с + 0,5м/с²*8²с²/2 = 48м + 16м = 64м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: kirosenki333
Предмет: Английский язык,
автор: tttuser29102021
Предмет: История,
автор: m47392464
Предмет: Алгебра,
автор: tarasdrozd2004
Предмет: Геометрия,
автор: budunovaolga