Предмет: Физика, автор: yoroko7979

яку швидкість буде мати тіло, що падає вертикально вниз із висоти 5 м коли впаде на поверхню землі


ВикаБач: Якщо V0=0, то m*g*H=m*v*v/2; v=sqrt(2*g*h)=sqrt(2*9.81*5)=sqrt(98.1)=9.9м/c (10м/с, якщо g=10).

Ответы

Автор ответа: VitalikMaksymchuk
1

Оскільки тіло вільно падає із висоти h=5м, то прискорення дорівнює прискоренню вільного падіння (a=g) та початкова швидкість нулю υ0=0, тоді:

h=υ²/2g звідси υ=√2gh=√2*10м/с²*5м=10м/с

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Yumichan68987
Предмет: Алгебра, автор: cbun91109