Предмет: Физика, автор: 9yf7xsvz9q

Провідник довжиною 80 см з струмом силою 2 А розташований під кутом 90 0 до ліній магнітної індукції. Модуль індукції дорівнює 4 Тл. З якою силою магнітне поле діє на провідник?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 6,4Н

Объяснение:

Дано:

l=80см=0,8м

I=2А

В=4Тл

α=90°

-------------

F-?

Согласно закона Лоренца:

F=IBlsinα=2*4*0,8*1=6,4Н

Похожие вопросы