Предмет: Химия, автор: svetlanakolesnik93

Скільки тон гліцерину утвориться при омиленні 3 тон тристеарину якщо вихід гліцерину 90 відсотків

Ответы

Автор ответа: irena77728
0
Якщо вихід гліцерину під час омилення тристеарину становить 90%, то ми можемо обчислити кількість гліцерину, що утворюється.

Вихід гліцерину відноситься до маси тристеарину, тому ми можемо використовувати співвідношення:

Вихід гліцерину = (Маса гліцерину / Маса тристеарину) × 100

Дано:
Маса тристеарину = 3 тони (3000 кг)
Вихід гліцерину = 90%

Давайте знайдемо масу гліцерину, використовуючи вищезазначену формулу:

90 = (Маса гліцерину / 3000) × 100

Помножимо обидві сторони на 3000 і поділимо на 100, щоб виразити Масу гліцерину:

Маса гліцерину = (90 × 3000) / 100 = 2700 кг

Таким чином, при омиленні 3 тон тристеарину при вихідній кількості гліцерину 90%, утвориться 2700 кг гліцерину або 2,7 тонн.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: artem20072282007
Предмет: Химия, автор: ylia1off
Предмет: Математика, автор: lidakarzavina