Предмет: Физика,
автор: trendhousee1
4. За 1 час по трубопроводу проходит 18 м3 нефти. Если площадь поперечного сечения трубы 100 см2, с какой скоростью будет течь масло по трубе?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Оскільки швидкість вимірюється в метрах за секунду (м/с), ми отримали швидкість течії масла по трубі рівною 0.005 м/с.
Пояснення:
1. Щоб знайти швидкість течії масла по трубі, спочатку переведемо площу поперечного сечення труби у квадратні метри:
2. Площа поперечного сечення труби: 100 см² = 100/10,000 м² = 0.01 м²
3.Тепер, використовуючи формулу швидкості (швидкість = об'єм/час), знайдемо швидкість течії масла:
Швидкість = об'єм/час
Швидкість = 18 м³/1 год = 18 м³/3600 с = 0.005 м³/с
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: sslobodyan
Предмет: Українська мова,
автор: jouenter03
Предмет: Математика,
автор: gabrielapotockaite
Предмет: Українська мова,
автор: ValeraPOVAL
Предмет: Математика,
автор: korbendallasdetkaaa