Предмет: Физика, автор: Fieste

Срочно
100 баллов
З якою мінімальною швидкістю потрібно рухати в однорідному магнітному полі з магнітною індукцією 50 мТл стрижень завдовжки 2 м, щоб у ньому виникала ЕРС індукції 0,6 В?

Ответы

Автор ответа: irena77728
1
Для визначення мінімальної швидкості руху потрібно скористатися формулою для ЕРС індукції, яка виражає залежність між ЕРС (ε), магнітною індукцією (B), швидкістю руху (v) і довжиною стрижня (l):

ε = B * l * v

Ми можемо перегрупувати цю формулу, щоб виразити швидкість руху:

v = ε / (B * l)

Підставляючи дані з вашого завдання:

B = 50 мТл = 50 * 10^(-3) Тл
l = 2 м
ε = 0,6 В

Отже, мінімальна швидкість руху буде:

v = 0,6 / (50 * 10^(-3) * 2) = 0,6 / (0,1) = 6 м/с

Отже, мінімальна швидкість руху повинна бути 6 м/с.
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: YYnextBot220LOX
Предмет: Математика, автор: inesskasmirnova