Предмет: Химия,
автор: uaBlueberry
1. Змішали 250 г 10% розчину та 750 г 15 % розчину глюкози. Обчислити масову частку глюкози в отриманому розчині.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
13.75%
Объяснение:
250*0.1=25г маса глюкози в 1 розчині
750*0.15=112.5г маса глюкози у 2 розчині
25+112.5=137.5г загальна маса глюкози
750+250=1000г маса води
137.5/1000=13.75% масова частка гллюкози у розчині
uaBlueberry:
Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: zaharsneg68
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: maranacupinka26
Предмет: Физика,
автор: branfromband
Предмет: Математика,
автор: shchukinpkn