Предмет: Химия,
автор: romankovalskij7000
Обчисліть масу осаду, утвореного внаслідок взаємодії натрію карбонату з магній хлоридом масою 25 г
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(MgCl2) = 25 г
Найти: m(MgCO3) - ?
Складемо РХР:
25 г х г
MgCl2 + Na2CO3 = MgCO3↓ + 2NaCl
n = 1 моль n = 1 моль
M = 95 г/моль M = 84 г/моль
m = 95 г m = 84 г
m(MgCO3) = 25 * 84 : 95 = 22,1 г
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: darinaarendarcuk60
Предмет: ОБЖ,
автор: kamilakarpenko7
Предмет: Українська література,
автор: Davidh9jie
Предмет: Алгебра,
автор: Aminblack
Предмет: Математика,
автор: hilfigertommy999