Предмет: Химия,
автор: kristina66136
Срочно!!!
3. Суміш дрібнодисперсних Al i Fe спочатку розчинили у лузі, а потім обробили
соляною кислотою. В обох випадках видлився з об'ємом 13,44 л (н.у.). Знайдіть
масу вихідної суміші.
Ответы
Автор ответа:
0
xг. 13.44л
2Al + 2NaOH + 6H2O → 2Na[Al(OH)4] + 3H2↑
2•27г/моль. 3•22.4л/моль
x= 13,44•2•27÷(3•22.4)= 10.8г алюмінію (Аl)
Na[Al(OH)4] + 4HCl → NaCl + AlCl3 + 4H2O
Fe + NaOH + H2O ≠
уг. 13.44л
Fe + 2HCl = FeCl2 + H2↑
56г/моль. 22.4л/моль
у=13.44•56÷22.4= 33,6г заліза (Fe)
масa вихідної суміші:
10,8 + 33.6= 44,4г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: xjjsjdxn
Предмет: Математика,
автор: Gitomax
Предмет: Математика,
автор: anton090565
Предмет: Другие предметы,
автор: 74kempel
Предмет: Алгебра,
автор: vikakurkina1234