Предмет: Физика,
автор: svetkamelnik2
Визначити теплову енергію нагрівального елемента якщо проходить струм 5 А ,а опір складає 60 Ом і працює він одну годину.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
І=5 А;
R=60 Ом;
t=1 год=3600 сек.
Знайти Q.
Q=I^2*R*t=5^2*60*3600=5,4*10^6 Дж=5,6 МДж.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: anitaprokop45
Предмет: Українська мова,
автор: zlatoslava10
Предмет: Информатика,
автор: Bagirb
Предмет: География,
автор: misha123473
Предмет: Право,
автор: Hguop