Предмет: Физика,
автор: invalina
Задача: Визначити потужність Р 3 у резисторі R 3 , якщо R 1 = 2 Ом, R 2 = 3 Ом,
R 3 = 6 Ом, Р 1 =18 Вт.
Приложения:

svjatoslawnechipor65:
Здесь не правильно, я ошибся
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
R1=2 Ом;
R2=3 Ом;
R3=6 Ом.
Р1=18 Вт.
Знайти Р3.
1. Р1=І1*R1, звідси знаходимо загальний струм у колі:
І1=Р1/R1=18/2=9 A.
2. Знаходимо загальний опір ланки з резисторів R2 та R3:
R2,3=R2*R3/R2+R3=3*6/3+6=18/9=2 Ом.
3. Знаходимо напругу на резисторі R3:
U3=I*R2,3=9*2=18 B.
4. Знаходимо струм, який проходить через резистор R3:
I3=U3/R3=18/6=3 A.
5. Р3=І3*U3=3*18=54 Вт.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nazrinagalarova726
Предмет: Українська мова,
автор: lesyavitrak
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: dametov21